תאונות תלמידים (לרבות תביעת פוליסת תאונות אישיות לתלמידים)

כאשר מתרחשת תאונה בין כתליו של הגן או בית הספר, יש לבדוק האם התאונה התרחשה עקב רשלנות של צוות בית הספר או הגן, או בשל מפגע במתקנים, במבנה או בחצר.

במקרים כאלה, ניתן לתבוע את משרד החינוך כמעסיק של הצוות החינוכי האחראי להשגיח על התלמידים, ולדאוג שישהו בסביבה בטוחה, ואם מדובר בפגיעה עקב פגם במבנה או החצר, גם את הרשות המקומית האחראית על המבנים.

תאונות תלמידים

גם פגיעות המתרחשות כתוצאה מריב בין ילדים הוכרו במקרים רבים ככאלה שהצוות החינוכי יכול היה למנוע, והוטלה אחריות על משרד החינוך לפצות את התלמיד על פגיעתו.

במקביל לתביעת הנזיקין, ניתן במקרים מסויימים לתבוע פיצוי לפי פוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, פוליסה שכל תלמיד במערכת החינוך מבוטח בה 24 שעות ביממה (כן כן, גם תאונות שקורות בבית מכוסות בפוליסה זו).

חשוב לדעת כי תביעת ילד מתיישנת 7 שנים מיום הגיעו לגיל 18, כלומר עד גיל 25 ניתן לתבוע בנזיקין, ואילו תביעה לפי פוליסת תאונות אישיות ניתן לתבוע עד 3 שנים מגיל 18, כלומר עד גיל 21.

משרדנו ייצג בהצלחה רבה ילדים שניזוקו בתאונות שונות ומגוונות.

עוד על תאונות תלמידים במאמר "על תאונות תלמידים, רשלנות ביטוחים ומה שבינהם"

אם נפגעתם בתאונה מכל סוג, מרשלנות רפואית, מתקיפה, או שיש לכם פוליסת ביטוח וחברת הביטוח מסרבת לפצותכם, פנו אלי. ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות.

מוזמנים לשתף:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Call Now Button